Blog uživatele Misha

Zápisky z cest...

Václav Klaus dnes křtil svou knihu "Zápisky z cest", kterou vydalo nakladatelství Fragment. Když z oné akce odjížděl, shodou okolností na letiště odkud se vydal na návštěvu USA, přemýšlel o tom, zda jěště někdy bude publikovat své dojmy z cestování. Rozhodl se, že tak učiní, protože si je prý jistý, že tím alespoň někomu udělá radost. Naše povídání žádné nakladatelství nejspíš nevydá, ale i tak jsme si řekli, že se s vámi podělíme o zážitky z našeho putování po Bretani... snad to některé z vás taktéž potěší. Část první je o dopravě.

Houbaření v Irsku

Před nedávnem byl na stránkách serveru aktuálně.cz zveřejněn mini test, ve kterém si lidé mohou ověřit svou znalost hub. Jakožto zapálená houbařka (spíše sběratelka nežli konzumentka) jsem si testík samozřejmě ihned udělala.

Pokus o předávkování kinematografií

Z krátkých zpráv víte, že v Dublinu proběhl v únoru Mezinárodní filmový festival, pod záštitou hlavního sponzora – Jameson whiskey (Irish distillers), kdy bylo během deseti dnů promítnuto cca sto filmů v sedmi různých kinech města. Program byl doplněn diskuzemi s režiséry promítaných filmů a na některé produkce se dostavili i samotní herci. Kdo by si nechal ujít možnost vidět naživo Liama Neesona či Jamese Nesbitta, hmm, že?

Žili byli v novém bytě...

Mohlo by se zdát, že s naším odchodem od Indů skončí i sekce „zábavných“ historek z našeho každodenního života v Dublinu. Indickým okénkům je sice konec, ale nezoufejte, určitě nepřijdete zkrátka! Naše nové příběhy jsou sice z jiného soudku, myslím si ale, že mnohé z vás zaručeně pobaví i tak. Jaký tedy je náš život bez indických spolubydlících?

Cesta do hlubin študákovy duše... ze školních lavic.

Musím se přiznat, že na toto téma se mě ptá celkem dost lidí. Není divu, proto jsem sem také jela, že? Přiznám se bez mučení i k tomu, že v podstatě nevím, co by vás tak asi mohlo zajímat, takže bych následující řádky nazvala – volné variace na školní téma.


Theme port sponsored by Duplika Hosting.
Domů Back To Top