Za všechno může Facebook!

Omlouvám se, ale od té doby co jsem na FB to tady trošku flákam. Je v tom tak trošku lenost, přiznávám se. Tak si trošku zrekapitulujme, co se mezitím událo ;)

Volby, domácí dílna, Misha a konference v Bretani , zaměstnanec měsíce, návštěvy, zákaz krmení tuleňů, mezinárodní filmový festival a běhání.

Únor: Irské volby do Poslanecké sněmovny

Před volbami tady byla velká nespokojenost se současnou vládou (finanční krize, banky) a tak nebylo žádným překvapením, že vládní strany dostali pěkně napráskáno. Původně nejsilnější vládní strana (Fianna Fáil) ztratila dokonce 51 křesel. To je dost ;)

Když jsem se ptal kolegů v práci, koho budou volit, tak většina mi nedokázala jasně odpovědét, protože v tom ještě neměli jasno. Řekl bych, že to bylo pro letošní volby docela typické. Hlavní bylo, koho nevolit! ;)

Volby nakonec vyhrála spíše pravicová Fine Geal, která vytvořila kolici s levicovou Labour party. Zajímavá to kombinace, uvidíme co z toho vzejde ;)

Mno a malý bonus na závěr. Stejně jako u voleb do Evropského parlamentu, jsem oprášil foťák a vydal se do ulic nafotit nějaké ty billborady. Čtyři hezké koláže si můžete prohlédnou v přílohách.

Březen: Zaměstnancem měsíce budem ;)

Dle oficiálního vyjádření : za dlouhotrvající úsilí a oddanost kterou věnuji projektu na kterém pracuji ;) A za to, že plním úkoly s nadšením a obdivuhodným elánem. To jsem celej já ;)

Letošek ve znamení běhání

Stále běhám ;) Prozatím jsem vynechal pouhé dva víkendy, což vůbec není špatný výsledek. Navíc jsem tři jiné víkendy byl běhat dvakrát, takže jsem vlastně jeden víkend v plusu ;) To bych ten půlmaraton mohl letos dát ;)

Pokračování příště...

PřílohaVelikost
Volby 1-8217.79 KB
Volby 9-16189.72 KB
Volby 17-24170.66 KB
Volby 25-32176.55 KB
Tak todlec mě opravdu rozesmálo81.98 KB

Theme port sponsored by Duplika Hosting.
Domů Back To Top