God is greaaat... ;)

Včera jsem byl na koncertě vážné hudby, který se konal v prostorách univerzity Trinity. Hráli The Creation od J. Haydna. The Creation popisuje a oslavuje stvoření světa, tak jak je popsáno v 1. knize Mojžíšově (Genesis). Ale proč tady o tom hlavně píši je, že Misha toho všeho byla součástí (konkrétně součástí pěveckého sboru :). Koncert byl super, pěveckému sboru to moc šlo a už se moc těším na další vystoupení, které se má konat na přelomu března a dubna v Národním koncertním sálu ;) Jo a Mishe držím palce, aby dosáhla dalších úspěchů v její slibné pěvecké kariéře. Misha is greaaat... ;)

PřílohaVelikost
Před koncertem157 KB
Sboristka a její spolužačky ;)119.08 KB
Přestávka153.35 KB
Bass116.33 KB
A je po všem144.53 KB

Zdravím vás do Irska. Udělil jsem si v práci menší osobní volno a přelouskal kompletní zápis vaší výpravy do vzdálených zemí. No musel jsem se smát, jak jste se šli podívat předem na adresu firmy a ona to byla stará adresa :-)).
Jinak mít potrhlé spolubydlící je snad v zahraničí normální jev. Jeden bývalý spolužák z vejšky takhle pobýval v Anglii s přítelkyní a bydleli dohromady s homosex. párem. Nejdřív všechno prima, potom ne a nakonec je na policii obvinili z krádeže jejich věcí. Tipuju že se napříště stěhujete do soukromí, nebo to budete dál pokoušet?
A jinak co GorThe tvůj druhý diskuzní irský server. Není to už jednička?
Mimochodem Misha si před pár dny dala houbovou polévku a pak už o ní nejsou zprávy...? Nezapomeň něco zamrazit inďákům :-).
Jinak koncert pomalu začíná připomínat vánoční atmosféru, letos si ale asi v kostele nic nezazpíváme.

Petr+Sissi+Kubíček

Ahoj rodino,

pravda je, že jsem si dala houbovou polévku, ale ne se záměrem otravy. Já jen prostě houby nejím, mám k tomu trochu odpor 9přijde mi to, jako bych žvýkala slimáky0, takže to pro mě byl kolosální úspěch! To, že jsem se na blogu neozývala, bylo zapříčiněné spíš tím, že toho teď ke konci roku bylo docela dost... Ke všemu to stěhování.

Koncert jsem si ale moooc užila a musím říct, že jsem si vzpomněla i na Sissinu, jak jsme chodily zpívat :)

Doufám, že se máte dobře a že si hezky a v klidu užijete vánoce.

ze je Misha takovy talent a nadsenec do sboroveho zpevu :-) Misho, melas rict, ja v tom kdysi taky chodila, mohly jsme si jeste pred vasim odjezdem spolecne zabekat ;-)
Jinak fotky moc pekne, musel to byt zazitek (to myslim vazne).

Ahoj Míšo, to mě teda i celkem mrzí, že jsme si nezabékaly :( Já to tu beru jako oddech, člověk si celkem dobře pročistí hlavu, nemusí na nic myslet (teda až na to, aby nezačal zpívat místo sólistů).

I když musím říct, že se mi v žádném sboru v Čechách nestalo, že bychom začali zpívat bez rozezpívání... tadz je to spíš dělané tak, že dostaneš nahrávku a musíš hodně cvičit i doma... na zkouškách se pak po většinu času procházejí těžké pasáže. To byla novinka...


Theme port sponsored by Duplika Hosting.
Domů Back To Top